Колишній депутат Жванія домігся свого – його викликають як свідка у «справі Майдану». Джерело в ДБР поділилося фото повістки – екс-нардепа там чекають 21 січня.

У Петра Олексійовича будуть дуже неспокійні свята – Жванія раніше обіцяв дати офіційні свідчення з приводу того, як Порошенко та інші змовники організовували державний переворот і провокували кровопролиття.

Жванія в 2013-2014 був одним з найближчих до Порошенка людей і може розповісти про багато речей, які п’ятий президент вважав за краще б приховати.

“Відбулося – колишнього соратника Порошенка, Давида Жванію, нарешті викликають в ДБР в якості свідка. Про це повідомляють колеги з посиланням на своє джерело в органі.

Після всіх влогів Жванії, де він публічно взяв на себе (і, звичайно, на Порошенко і Ко) цілий ряд злочинів – давно було пора.

До речі, цікаво, а що там Гаага, куди погрожував відправитися політик, щоб “різати правду-матку”? Або він поки в черзі після флешки Гордона? “, – коментує новину” Клименко-Тайм “.

Нагадаємо, раніше Жванія публікував серію відеозвернень, в яких висував ряд звинувачень проти Порошенка, Турчинова, Парубія та інших. Він розповідав про те, чим насправді був Майдан, як його організатори влаштовували провокації, щоб розхитати ситуацію і захопити владу, і як Порошенко готує новий державний переворот – проти Зеленського.