Якщо Росія військовим шляхом вирішить забрати Північно-Кримський канал, то Володимир Путін в цьому разі не ставитиме умов, а чекатиме їх від України, і саме ті, на які він розраховує. Про це народна депутатка “СН” Єлизавета Богуцька написала в фейсбуці.

Богуцька відреагувала на слова голови Ради міністрів Криму (1998-2001; 2002-2005), радника глави Офісу президента Сергія Куніцина в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”.

Він заявив наступне: “Крим вмирає, він перетворюється на пустелю. Сольові бурі, захворювання, згадайте, що було на титановому заводі два роки тому. Це через відсутність води. Щоб розбавляти кислонаповнювачі, у нас би могла там Херсонська область, Одеська та Крим “крякнути” від екології. Не бачити цього всього не можна. Якщо ми хочемо повернути Крим – ми хочемо повернути убиту пустелю?”

За його словами, Путін – це людина, яка особисті образи не пробачає нікому.

“Україна повинна змусити Путіна просити воду. Для нього це принизливо. Путіну потрібно навколішки стати. А ти попроси. Нам же ваш природний газ потрібен, у нас його не вистачає”, – сказав Куніцин.

Далі наводимо її текст повністю.

“І ще про одного персонажа у вчорашнього Шустера: про Сергія Куніцина.

І про воду, як про “Джокер” в рукаві України.

Чесно кажучи, дико слухати з вуст осіб, які наближені до Офісу Президента України про те, як треба за допомогою води виторгувати у Путіна щось із віртуального. І це говорить людина, яка визнає, що довго і особисто (!) знає президента РФ. Типу, треба змусити Путіна попросити Україну пустити воду в Крим! ПРИМУСИТИ ПОПРОСИТИ !!! І тоді, мовляв, ми своїми умовами його в баранячий ріг …

Тут є 2 варіанти: або Куніцин знав не Путіна, або знав, але забув і користується хибними спогадами.

Звичайно ж, для Путіна вода – це аргумент. Але не просити. А змусити Українського Президента наполегливо ЗАПРОПОНУВАТИ воду в Крим. Причому в комплекті з водою – визнання Криму федеральним округом РФ.

Якщо раптом Росія військовим шляхом вирішить придбати ПКК, то Путін і в цьому разі не ставитиме умов. Чекатиме їх від нас. І саме ті, на які він розраховує. Безапеляційно! І “пан ще подумають, чи погоджуватися на так мало” …

Буквально позавчора він пафосно заявив, що сам намалює червоні лінії там і так глибоко, як цього захоче. Тому змусити його щось попросити – це фантазія на тему російських народних казок.

Бляха-муха! Слів немає. Ще б запропонував на відкритті каналу урочистий ранок провести. З хлібом-сіллю”.