Так звані ЛНР та ДНР фактично є приватними військовими компаніями, які діють під керівництвом Кремля. Звідси виходить, що в Україні РФ розгорнула сценарій війни, аналогічний до того, котрий вони застосовували у Сирії і Лівії.

Такою думкою в ефірі телеканалу OBOZREVATEL поділився член Тристоронньої контактної групи, журналіст Денис Казанський.

“Методи у Росії одні й ті самі. Вона використовує їх вже з початку цього конфлікту. Фактично Росія воює за допомогою так званих приватних військових компаній, які вона використовує і в Сирії, і в Лівії, і в Україні”, – зауважив він.

“ДНР” та “ЛНР” – це фактично приватні військові компанії Росії. Так, це не офіційна російська армія, але вони отримують російську зброю, отримують зарплату в російських рублях і повністю діють в інтересах Російської Федерації”, – наголосив Казанський.

За словами блогера, донбаським “республікам” відведена ще одна важлива роль. Цілком імовірно, що невдовзі вони стануть плацдармом для для розширення можливої експансії Кремля.

В цьому контексті журналіст нагадав про нещодавній форум “Русский Донбасс”, на якому були проголошені подібні цілі. “На так званому форумі “Русский Донбасс” відкрито оголосили, що мета цих “ДНР” і “ЛНР” – захоплення нових територій України і створення “русского национального государства”.

Казанський звернув увагу, що Україні таки вдалося зупинити масштаби експансії Росії. Однак такий результат, можна вважати проміжним, оскільки країна агресор досі не змінили території України. Серйозним важелем впливу у цьому питанні можуть стати лише жорсткі дії заходу.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.