Ірина Верещук розповіла про свої плани у разі обрання міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Також вона поділилася, що саме Володимир Зеленський особисто запропонував їй чолити Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Отже, народний депутат України Ірина Верещук від фракції “Слуга народу” розповіла, як вирішуватиме кадрові питання в разі обрання міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій

У коментарі журналістам вона зазначила, що вже познайомилася з колективом міністерства і побачила, що люди готові працювати, передає УНІАН.

“Кардинальних різких кадрових рухів не буде”, – заявила Верещук.

Окрім цього вона подякувала експертам, які працюють з міністерством, оскільки вони “інколи роблять більше як держава”.

Також вона наголосила, що необхідно зробити все, щоб ці зусилля були більшими як з боку держави, так і з боку експертів.

Депутат поділилася з журналістами, що спочатку президент України запропонував їй очолити Міністерство оборони України. Проте вона пізніше отримала пропозицію обійняти посаду віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції ТОТ.

Верещук розповіла, що “прийняла пропозицію Головнокомандуючого”.

Вона також зазначила, що своє можливе призначення на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра реінтеграції ТОТ обговорювала і з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

Нагадаємо, що вчора, 1 листопада фракція підтримала кандидатуру Ірини Верещук на посаду віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції ТОТ.

Це питання має бути найближчими днями проголосоване в парламенті.

Для позитивного рішення необхідна підтримка мінімум 226 нардепів.