Наразі фракція не ініціює відставку спікера ВР. Спочатку Разумков повинен вийти з лікарняного і переговорити з нардепами від Слуги народу, які його висунули на посаду.

20 вересня на брифінгу в парламенті, відповідаючи на запитання журналістів, керівник партії “Слуга народу” заступник голови фракції СН Олександр Корнієнко розповів наступне:

“Є процедура відкликання голови Верховоної Ради, вона досить чітко виписана. В той момент, коли депутати захочуть цю процедуру ініціювати, вони будуть її ініціювати. Наразі у нас немає ні ініціаторів такої процедури, ні підписних листів, ні жодних питань”.

За його словами, неетично обговорювати питання відкликання людини з посади, коли вона перебуває на лікарняному.

Відповідаючи на уточнююче запитання щодо слів Разумкова нібито, за чутками, нардепам пропонують “по 50-100 тисяч” за підтримку “деяких відставок” у владі, Корнієнко висловив упевненість, що антикорупційні органи зможуть розібратися в цій ситуації, – передає УП.

“Мені не пропонували, я не пропонував. Далі – це зі сфери роботи антикорупційних органів, вони у нас прекрасно працюють… Думаю, взагалі не буде ніяких проблем це все підсвітити… Але мені здається, це більше якісь чутки. Тим більше, враховуючи ті медіа, які розповсюджували першими таку інформацію, я б їм не довіряв повноцінно, як вони видають себе як найкращі медіа в країні, але багато там інформації неперевіреної”.