Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак розцінює інформацію про нібито причетність українських спецслужб до появи і затримання бойовиків ПВК «Вагнера» в Білорусі як сплановану дезінформацію.

Про це він розповів в коментарі «Лівому берегу».

“Очевидно, що версія про участь українських спецслужб в появі російських бойовиків-найманців в Білорусі напередодні виборів з’явилася не в Україні, а в російських ЗМІ, а саме – в російській “Комсомольской правде” 6 серпня. Це виглядає як добре продумана і спланована дезінформаційна кампанія “, – сказав Єрмак.

На думку Єрмака, цю кампанію використовують в своїх цілях напередодні місцевих виборів, або для того, щоб зірвати перемир’я на Донбасі. Він також заявив, що не просив перенести спецоперацію через обмін полоненими, який готується, а також йому нічого невідомо про прохання колишнього глави ГУР Міноборони провести перевірку на поліграфі.

“Але, переконаний, що це також не відповідає дійсності і є частиною дезінформаційною атаки, мета якої – розкол українського суспільства”, – підкреслив Єрмак.

Єрмак зазначив, що Офіс президента візьме до уваги всю ту інформацію, яка зараз поширюється в соцмережах і ЗМІ.

“Можна припустити, що деякі внутрішні сили також вирішили використовувати цю дезинформаційну кампанію проти України у власних цілях напередодні виборів. А можливо, комусь дуже хочеться зірвати припинення вогню на Донбасі, яке триває з 27 липня”, – сказав глава ОП.