Глава фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія вибачився перед учасниками акцій “Ні капітуляції”.

Напередодні Арахамія сказав в інтерв’ю, що “95% вийшли на Майдан з ідеологічних міркувань, але це не означає, що немає 5%, які отримують гроші”. Він додав, що його знайомим АТОвцям начебто пропонували по тисячі гривень за участь у мітингу.

В свою чергу, в честь Дня захисника України глава фракції “Слуга народу” вирішив вибачитися за свої слова.

“Я хочу публічно вибачитись перед всіма учасниками акції “Ні капітуляції”, які прийшли туди по зову свого серця та душі. В мене не було наміру їх образити, але вийшло так, що я це зробив – за це я і вибачаюсь”, – написав Арахамія у Facebook.

“Всю іншу інформацію, яку я маю, передам у вівторок в Головне Управління Служби Безпеки України”, – додав він.

Вирішила не ігнорувати таку ситуації і соратниця Петра Порошенка відповіла на натяки нової влади.

Ірина Геращенко заявила, що чує звинувачення в проплачених мітингах з 90-х років.

– Вперше я вийшла на мітинг в жовтні 90. Я не була учасницею революції на граніті, але ми, студенти журфаку, приходили на Майдан підтримати наших і їхні вимоги. І тоді ж вперше почула про проплачені акції. Це викликало страшне обурення серед студентства і тільки збільшило щоденне кількість тих, хто виходив на підтримку “заколотників”.

Екс-віце-спікер парламенту додала, що проплаченими називали акції “Україна без Кучми” і обидва Майдани.

– Р. S. Я не хочу нових Майданів. Це дійсно не найкраще у воюючій країні. Але ще більше не хочу імітації діалогу влади і суспільства, і зради того, за що загинули найкращі – на Майдані і на війні, – заявила вона.

Українці в коментарях обурюються.

“Це їй говорити про зради? Так вони з шоколадним баригою продали і живих, і мертвих!”, “Так читати противно”, “Жах який !.

В свою чергу, у Зеленського заявляють. Своїй дописом у соцмережі очільник Офісу Президента Андрій Богдан не мав на увазі, що усі учасники акції “Ні капітуляції” отримували гроші за це гроші.

Допис, який викликав хвилю обурення, Андрій Богдан написав 6 жовтня. Тоді ж у Києві і низці інших місць відбувались акції “Ні капітуляції”. Богдан показав листування про нібито підкуп учасників акції.

Це був пост, у якому викладалася певна переписка, де людей начебто збирали за гроші. Ніхто не казав, що всі люди, які виходять є проплаченими. Це важливо просто розуміти – ніхто такої заяви не робив, – сказав Костюк.