Головні спонсори України не можуть узгодити розмір і тривалість своєї підтримки. У той час, коли для західних країн важливо зрозуміти, чому вони повинні підтримувати Україну. Євген Магда, виконавчий директор Інституту світової політики, вважає, що ключем до отримання підтримки мають стати внутрішні зміни в Україні.

«Нічого не заважає більшості в Раді відправити у відставку уряд Шмигаля і сформувати новий.», — додав Євген Магда.

На підсумковій пресконференції президент України Володимир Зеленський наголосив, що якщо громадськість вимагає змін у складі Верховної Ради, то необхідно вносити зміни до законодавства та проводити нові вибори. Водночас він зазначив, що не планує змінювати свою команду.

Водночас президент погодився, що народні депутати мають «займатися своєю роботою та бути моральними авторитетами».

«Є відсоток людей, які працюють, які голосують. До речі, європейські закони проголосували, це було важливо. Проголосували багато реформ, які відкриють ті самі 50 мільярдів, які, до речі, підтримують нашу економіку, яка потім і дає бізнесу можливість працювати тут, а не закриватися», — зазначив він.

Зеленський визнав, що не може розпустити парламент під час війни.

«Що я можу зробити як президент? Не можу їх розпустити, бо тоді будуть вибори. Вибори не можна в час війни проводити… Якщо ми готові на такі шляхи зміни складу Верховної Ради, треба змінювати українське законодавство і проводити вибори. Все, що можна зробити з депутатами», — сказав Зеленський.

Також Зеленський розповів про своє ставленно до закликів змінити команду.

«Якщо я позбудуся своєї команди, вона в мене невелика: п’ять-шість менеджерів — то ми станемо з вами слабкіші. Буде менше ППО, буде менше допомоги. При всій повазі, не можу дозволити цього собі», — сказав президент на запитання журналіста, чи планує він зміни у своїй команді на тлі корупційних скандалів та інших обставин.