Українські захисники щодня примушують ворога шкодувати про те, що вони ступили на українську землю. Окупанти повертаються до Росії в автівках груз-«200». Недавно полковник Анатолій Штефан, відомий як «Штірліц», розповів про підготовку чорних пакетів для ворожих офіцерів. Він розповів про велику ліквідацію окупантів, серед яких чимало представників вищого командування.

Квитки на концерт Кобзона ЗСУ роздали заступнику командира полку з озброєння майору Борсуку Сергію, майору Лифановському Олександру, майору Жаркову Денису, старшому помічнику начальника штабу полку 98 ВДД капітану Овчинникову Івану, старшому лейтенанту Вдовенку Кирилу, лейтенанту Кривоусову Миколі, лейтенанту Мурзаєву Мухамеду, молодшому лейтенанту Кліндукову Роману. Крім того, підполковник Рінат Гімалов «самоліквідувався» у ДТП на трасі в Уфі. Добрячий такий «похорон» для путінського командування зібрався. І це лише йде мова про окупантів з погонами, а якщо говорити про втрати ворога в цілому, то це ціла катастрофа.

Так зокрема напередодні Олександр Коваленко, військово-політичний оглядач, звернув увагу на те, що після захоплення Авдіївки Російська Федерація не припинила наступ на Україну навіть на час відновлення боєздатності підрозділів, які зазнали великих втрат. Навпаки, вона продовжила вчиняти наступ, вижимаючи з військ залишковий потенціал і навіть додавши резерви.

Втрати російських військ у березні 2024 року не були рекордними, але за деякими показниками вони були досить високими. За словами Коваленка, у березні окупаційні війська зазнали втрат у розмірі 28 200 осіб, що свідчить про безперервну інтенсивність бойових дій. Загалом, протягом півроку втрати особового складу окупаційних військ становили 164 310 осіб.

Щодо бронетехніки, росіяни втратили у березні 376 танків. Хоча це не найвищий показник, він все одно є досить значним і піддавав місячний обсяг виробництва танків у Російській Федерації на серйозні ризики та нові навантаження. Втрати бойових броньованих машин склали 739 одиниць, зокрема відомо про знищення радянської командно-штабної машини «судного дня» — ВТС «Ладога». Це свідчить про те, що окупанти намагаються використовувати всі наявні ресурси, навіть унікальні технології з минулого, для підтримки своїх операцій.

Зафіксовано також рекордну кількість втрат ствольної артилерії — 976 одиниць у березні. Це може бути пов’язано зі збільшенням поставок буксируваних гаубиць радянського зразка, які, хоча не є найефективнішою технікою, проте швидше можуть бути відновлені і мобілізовані для використання у бойових умовах.

Проте, згідно з аналізом Коваленка, втрати реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) залишаються на низькому рівні — 23 одиниці у березні. Це може бути пояснене тим, що РСЗВ тримаються на відстані від лінії фронту, щоб уникнути їхнього знищення, що ускладнює їхню ефективність в бойових операціях.

У цілому, втрати окупаційних військ РФ у березні свідчать про продовження напружених бойових дій на фронті. Російська Федерація продовжує вести війну, навіть перед обличчям великих втрат, демонструючи свою готовність використовувати всі наявні ресурси та технології для підтримки своїх операцій на території України. Однак, це все рівно не зіграє на руку РФ, а тільки поступово її знищує