Росіянку практично затоптали в черзі храму, в якому знаходяться мощі святого Миколая Чудотворця, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Велика кількість новоприбулих бойовиків на Сході України наводить жах на всю країну

 

Інцидент стався 9 червня. За словами самої потерпілої, 61-річної Марини Скоронтаевої, при вході в храм її збили з ніг і вибили зуби.
“Я впала обличчям в асфальт, мене піднімає волонтер, а на асфальті лежать мої зуби”, – розповіла потерпіла.

Повідомляється, що вартість відновлення зубів обійдеться пенсіонерці як мінімум в 60 тисяч рублів. Примітно, що незважаючи на неприємну пригоду, Марина обіцяла повернутися до святині.Тим часом, користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цей незвичайний інцидент. Деякі припустили, що, таким чином, святий покарав пенсіонерку за погані вчинки в житті.

“За рішенням Халкідонського собору 451 року, підтвердженого недавнім рішенням Верховного суду РФ, вибиті зуби переходять у власність Російської  православної церкви”, – жартує автор паблік Раісся24.

“Так сказали ж дивитися, а вона хотіла відкусити шматок нашої святині, погань така, вбив би скріпою”, “А могли б монтажної пінкою, так шо пощастило бабці”, – іронізують інші користувачі соціальних мереж.