695342

У столиці Молдові Кишиневі пройшов мітинг перед посольством Російської Федерації. Його учасники виступили з вимогою вивести російські війська з території Придністровського регіону Молдови.

Учасники акції — представники громадської організації «Честь, Гідність, Батьківщина» — встановили перед будівлею посольства невелику урну для символічного збору коштів, які знадобляться російським військам для повернення додому. Про це повідомляє Укрінформ, передає Корупція Інфо.

695342_1454794

Довідка

Оперативна група російських військ у Придністров'ї (ОГРВП) — об'єднання Збройних сил Російської Федерації, дислоковане на території невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, що існує з 1995 року. Штаб армії знаходиться в Тирасполі. Спадкоємиця 14-ї гвардійської загальновійськової армії СРСР. На сьогоднішній день в складі ОГРВП залишаються два окремих мотострілкових батальйону (виконують миротворчі завдання), батальйон охорони та обслуговування. 82-й і 113-й механізовані батальйони по черзі виконують миротворчу місію на Дністрі, через рік змінюючи один одного. Загальна чисельність ОГРВП, включаючи миротворчі сили, — близько 1700 військовослужбовців. В селі Колбасна Рибницького району знаходяться склади з боєприпасами, де зберігаються понад двадцять тисяч тонн снарядів і бомб.