Українська і російська делегації проведуть третій раунд перемовин у понеділок, 7 березня, про це повідомив у Facebook лідер фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія, який бере участь у переговорах.

Третій раунд перемовин відбудеться у понеділок, – написав він.

Зазначимо, що 3 березня  радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк заявив  про завершення другого раунду переговорів із делегацією Росії, які проходили в Білорусі.

Другий раунд перемовин завершено. На жаль, потрібних Україні результатів поки що немає. Є рішення тільки щодо організації гуманітарних коридорів, – написав Подоляк.

Раніше радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що умови української делегації на  переговорах із делегацією РФ є зрозумілими – припинення вогню і виведення всіх російських військ з території України.

Як заявив він  телеканалу “Настоящее время” відповідно до міжнародних конвенцій, зокрема Віденської конвенції про дипломатичні відносини, «хід переговорів не висвітлюється до того, як сторони не висловлять спільне комюніке». «Давайте не порушуватимемо. Позиція наша приблизно зрозуміла: жодних умов і ультиматумів», – додав він.

На уточнювальне запитання про те, чи йдеться про Донбас, Арестович сказав: «Про Донбас і Крим. Усіх військ із території України. Все одно поховають усіх, тому краще піти добровільно. Ви не уявляєте, що тут діється. У нас понад 100 тисяч резервістів за добу стали у стрій».