Протягом століть люди відчували страх перед затемненнями. У ці дні вони часто закривалися в храмах і закликали допомогу Вищих Сил. Однак, як показує практика, сучасна освічена людина також боїться цього астрономічного явища, передає Корупція.Інфо.

Популярне:
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

 

Але підстав для цього немає. Навпаки – затемнення можна використовувати як унікальну можливість для коригування свого життя і долі.

Але все по порядку.
Сонячне затемнення є потужною подією, що серйозно впливає на всі процеси на Землі. Адже Сонце – це енергетичний генератор, що задає тон руху не лише Землі, але й інших небесних тіл Сонячної системи. Сонячна енергія ініціює і запускає процеси в іоносфері, в електромагнітному полі Землі, ініціює феномени статичної електрики. Сонце створює і енергії, що впливають на процеси в живих організмах.

До речі, знамениті 40-денні цикли, присутні в різних релігіях світу – не що інше як вказівка на сонячну добу, адже Сонце обертається навколо своєї осі за 40 земних днів.

З астрономії відомо, що при сонячному затемненні Місяць закриває Сонце. Розміри дисків Сонця і Місяця здаються земному спостерігачу однаковими – це відбувається тому, що Сонце в 400 разів більше Місяця, але Місяць в 400 разів ближче до Землі (зверніть увагу: тут також фігурує цифра 40, хоч і помножена на 10). Таким чином, потоки енергій Сонця на час затемнення припиняють надходити до Землі, і поновлюються після затемнення.

Цю «паузу» можна і потрібно використовувати для зміни долі на краще

Завдяки цьому вектори, що задають ритми різним процесам і рухам, перестають діяти, а потім знову набирають силу.

Саме цю «паузу» можна і потрібно використовувати для зміни долі на краще.

Відомий стародавній обряд, що практикується на сонячне затемнення.

На стіл кладуть кругле дзеркало відбиваючою стороною догори. Дзеркало відіграє роль відбивача небезпечних випромінювань, якщо вони раптом з'являться. Крім того, дзеркало символізує Дух Сонця і сонячний диск.

Праворуч і ліворуч від дзеркала ставлять дві склянки з водою. Особливу роль в ритуалі відіграє візуалізація. За 19 хвилин до піку затемнення (21 серпня 2017 року пік затемнення буде о 21 годині 10 хвилин 30 секунд за Київським часом) необхідно уявити, як з вашого життя зникає весь негатив – хвороби пішли, перешкоди – пішли, лінь – пішла, тощо. Далі в уяві розчиняємо цей негатив в просторі як цукор в чаї.

У пік затемнення слід віддати любов Абсолюту. Це дарування любові можна супроводжувати проголошенням священного звуку ОМ (Аум). Потім протягом 19 хвилин займаємося створенням позитиву: здоров'я – є, успіх – є, сила – є – і так далі.

По завершенні обряду слід випити воду з склянок: спочатку з тої, що стоїть зліва від нас, потім – з тої, що стоїть праворуч від нас.

Затемнення 21 серпня названо «великим американським затемненням», адже в останній раз США спостерігали подібне явище в 1776 році

На території Східної Європи, в тому числі в Україні, затемнення спостерігатися не буде, зате жителі країн Північної Америки зможуть насолодитися ним сповна. Можливо, тому затемнення 21 серпня названо «великим американським затемненням», адже в останній раз США спостерігали подібне явище в 1776 році – році, коли утворилася ця держава. Попереднє подібне затемнення було п'ятьма століттями раніше – в 1257 році.

До речі, це затемнення буде одним з найдовших в історії планети. Загальна тривалість цього явища складе близько півтори години.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, що дуже швидко змінять вигляд світу і долі людей – буквально в термін до зимового сонцестояння 21 грудня 2017 року. Найбільше зміни торкнуться тих, хто народжений під знаком Фіксованого Хреста – Телець, Скорпіон, Лев, Водолій.

Затемнення пробудить величезні трансформаційні сили, які дуже швидко змінять вигляд світу і долі людей

Асцендент події знаходиться в Овні. Це означає, що по всій планеті в рух будуть приведені дуже потужні чисті сили.

Ретроградний Сатурн в з'єднанні з Чорним Місяцем і зіркою Атрія дозволить вирішити назрілі "кармічні" проблеми красиво і майже безболісно, гармонійно позбутися вантажу минулих помилок.

Альдебаран в з'єднанні з Білим Місяцем викличе період посиленої взаємодії людей зі своїми Ангелами-хранителями.

Важливим аспектом затемнення також є з'єднання Сіріуса з Селеною в знаку Рака. Сіріус вважається зіркою пророків. На Близькому Сході вірять, що Сіріус і був тією самою Різдвяною зіркою, яка вказала шлях волхвам. Крім того, Сіріус вказував на народження Крішни і Зороастра, а також на народження пророків або засновників інших релігій. Рак – знак збереження традицій. Таким чином, це поєднання викличе потужне відродження давніх традицій, що були втрачені людством.

Положення Каус Аустралис і Ригель говорять про те, що в період після затемнення будуть зроблені нові відкриття в галузі інформаційних технологій і передачі інформації.

У період після затемнення будуть зроблені нові відкриття в галузі інформаційних технологій.
Під час сонячних затемнень також бувають перепади показників напруженості в електромагнітних полях, що може викликати збої в електричних мережах і на електростанціях. Затемнення може супроводжуватися і погіршенням самопочуття людей. Так, 4 серпня 2017 року радіостанції штату Орегон запропонували жителям штату допомогу в забезпеченні запасом води і необхідних ліків напередодні затемнення.

І, нарешті, напередодні затемнення 21 серпня ЗМІ різних країн знову почали мусувати стару тему про «кінець світу», про «занурення Землі в двотижневу темряву» та інші традиційні «страшилки». Однак, кінця світу в цей раз також не буде!