Партизани руху “Атеш” ліквідували російських загарбників, які регулярно знущалися з мирних жителів Херсонщини. Двох російських військовослужбовців відправили на той світ в ніч з 26 на 27 квітня.

В “Атеш” заявили про початок операції “Українська ніч”. Тож знищених окупантів ставатиме дедалі більше.

Партизани розповіли, що в ніч проти четверга у селі Великі Копані, Олешківського району агент “Атеш” ліквідував одразу двох військовослужбовців держави-агресора.

Ліквідовані окупанти регулярно п знущалися з місцевих жителів: грабували, били і морально принижували. Але вночі до них прийшла розплата,
– наголосили в “Атеш”.

Також учасники руху звернулися до окупантів та наголосили: “Ваші спроби знайти нас не увінчаються успіхом. Це далеко не остання операція, яку ви відчуєте на власній шкірі. “Українська ніч” тільки починається”.

До слова, вчора, 26 квітня, у Новій Каховці невідомі герої ліквідували російського пропагандиста Сергія Твєтинського.

Про це повідомляє Центр нацспротиву.

Зазначається, що 61-річний пропагандист очолював приймальню псевдопартії «Справедлива Росія – За правду». Також він активно співпрацював з окупаційною адміністрацією.

Його машину підірвали за допомогою міни.

 «Маємо приклад типового життя росіянина: поїхати в чужу країну, до якої ти не маєш відношення, й померти. Вкотре акцентуємо, що росіяни хоча й тимчасово загарбали територію, але не контролюють її. Попри всі репресії, місцеві мешканці продовжують чинити спротив», – зазначили в Центрі.

Нагадаємо, сьогодні близько о 5:15 у центрі Мелітополя прогримів вибух біля під’їзду багатоквартирного житлового будинку на вул. Героїв України, 67. Було підірвано зрадника-поліцейського.