Президент РФ Володимир Путін вважає, що його зустріч з Володимиром Зеленським може зміцнити владу президента України, заявив російський опозиціонер, політолог і соціолог Ігор Ейдман.

Як підкреслив він у коментарі Радіо Свобода, Путіну потрібен максимально слабкий президент України, тому він намагатиметься всіляко дестабілізувати ситуацію в Україні.

“І демонструвати українцям, що Зеленський обіцяв мир, але миру з Росією не буде, поки Зеленський при владі, тим самим підриваючи його позиції”, – вважає російський політолог.

Він нагадав, що після єдиної особистої зустрічі президентів Зеленського і Путіна в рамках “нормандського” формату в Парижі, жодну з досягнутих тоді домовленостей Кремль повністю так і не виконав.

“Під приводом цього “нормандського формату” Путін намагався реалізувати свою стратегію фактично протягування на територію України двох цих анклавів, по суті, окупованих Росією, що, звичайно ж знищить українську державність, тому що країна, яка не контролює свої кордони – не може бути суверенною. Але в українського керівництва вистачило розуму не реалізовувати до кінця ці плани”, – додав Ейдман.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 20 травня розповів про те, що Київ і Москва вже ведуть переговори про організацію зустрічі з главою РФ Володимиром Путіним.

30 Червня Путін звинуватив Зеленського у тому, що він нібито здав Україну під зовнішнє управління заходу. За словами політика, через це немає сенсу вести переговори з українським президентом. Однак Путін не відмовляється від зустрічі з Зеленським.

Зеленський готовий до переговорів з Путіним, однак зустріч відбудеться тільки в тому випадку, якщо Москва буде налаштована на врегулювання конфлікту двох держав.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.