55_main

Розміщення ПРО буде відповіддю на підсилення загрози з боку Північної Кореї

США і Республіка Корея прийняли рішення приступити до офіційних переговорів про розміщення на півострові американської системи протиракетної оборони THAAD, повідомляє агентство Ренхап з посиланням на заяву південнокорейського міністерства оборони.

"США і Республіка Корея прийняли рішення почати офіційні переговори про перспективу розміщення американськими силами на території Кореї системи THAAD в якості запобіжного підвищення обороноздатності в області ПРО американо-корейського союзу у відповідь на що підсилення загрози з боку Північної Кореї", – цитує агентство заяву представника відомства.

Представник міністерства відзначив, що комплекс ПРО зможе перехоплювати північнокорейські ракети, в тому числі балістичні ракети морського базування, ракети типу Р-17 (Scud) та "Нодон".

Розміщення системи не вплине на безпеку КНР, THAAD на Корейському півострові не служить для забезпечення безпеки власної території США, додав представник відомства.

THAAD (Terminal High Altitude Area Defense System) – це система ПРО, яка здатна вражати балістичні ракети меншої і середньої дальності за кілька хвилин до ураження цілі.