85-річна хмельничанка придбала її за документами торік

Audi Q7, на якому їздить скандальний прокурор Сус, записана на бабусю з Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на bihus.info, передає Корупція.Інфо.

Заступник начальника департаменту ГПУ з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Дмитро Сус користується Audi Q7, яка записана на Марію Юрчик, 1930 р.н. з Хмельницького.

85-річна Марія Юрчик стала власницею кросоверу з номерним знаком ВХ 9125 ВМ у червні 2015 р.

kvartira-mamy.png

На вторинному ринку Audi Q7 коштує 35-40 тис. дол. (875 тис. – 1 млн грн.).

При цьому, заробітна плата Дмитра Суса в ГПУ, за його словами, становить близько 300 тис. грн./рік.

Департамент, в якому працює Дмитро Сус, назвають "департамент Кононенка-Грановського", за прізвищами депутатів від БПП Ігоря Кононенка та Олександра Грановського, яким приписують вплив на цей підрозділ ГПУ.

12 серпня представники цього департаменту незаконно затримали та протягом 11 годин без складання протоколів затримання утримували в ньому двох працівників оперативно-технічного підрозділу Національного антикорупційного бюро.

Співробітники НАБУ на конспіративній квартирі поруч з вказаним департаментом ГПУ здійснювали спостереження за прокурорами в рамках кількох кримінальних проваджень. Затримані працівники НАБУ повідомили про побиття, погрози та психологічний тиск. За їх словами, в цьому брав участь особисто Дмитро Сус.

Повернув їх вночі до будівлі Національного антикорупційного бюро також особисто Дмитро Сус.