Американське керівництво знову підкосило, що неабияк впливає на стан здоров’я і самого президента США Джо Байдена. 11 лютого госпіталізували міністра оборони США Ллойда Остіна. Його доставили до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда.

За даними журналістів, які посилаються на Пентагон, у нього «виникли симптоми, що вказують на гостру проблему з сечовим міхуром». Адміністрацію повідомили про госпіталізацію Ллойда Остіна.

Таким чином, інформація про візит Ллойда Остіна до лікарні стала відома в Пентагоні. Оборонне відомство зробило відповідне повідомлення після того, як міністр зізнався, що адміністрація та громадськість не були проінформовані про його попередню госпіталізацію.

Охорона доставила міністра до лікарні близько о 14:20 за східним часом, повідомив прессекретар Пентагону Пет Райдер у заяві.

Про візит міністра оборони до лікарні були проінформовані Білий дім і Конгрес, а також заступник міністра оборони та голова Об’єднаного комітету начальників штабів.

 Ми надамо оновлену інформацію про стан міністра Остіна якнайшвидше, – сказав Райдер.

Пет Райдер додав, що Ллойд Остін продовжує виконувати свої обов’язки свого кабінету. Водночас, його заступниця, Кетлін Гікс, готова взяти на себе ці обов’язки у разі потреби. Сам Остін поїхав до лікарні з незасекреченими та засекреченими системами зв’язку, необхідними для того, щоб продовжити свою роботу.

Пізніше, 12 лютого, у Пентагоні заявили, що в зв’язку з госпіталізацією Ллойда Остіна, він передав свої повноваження заступнику. Таким чином, обов’язки голови Пентагону тимчасово виконує Кетлін Гікс.