Кандидат в президенти України Володимир Зеленський дав відмінне інтерв'ю РБК-Україна, де дав пояснення своєї позиції з багатьох базових проблем України.

Володимир Зеленський програв в настільний теніс ексклюзивне інтерв'ю.  Про це розповів журналіст видання "РБК-Україна" Владислав Красінський.

Журналіст похвалився, що виграв партію у кандидата в президенти, після чого той пообіцяв дати інтерв'ю.

"Зустрілися з гідним противником за тенісним столом. Я переміг Володимира Зеленського в чесному поєдинку. Кандидат пообіцяв дати інтерв'ю" РБК-Україна ". Чекаємо", – написав Красінський у неділю, 31 березня, на своїй сторінці в Facebook.

17 квітня, Красінський повідомив, що Зеленський виконав обіцянку.

В інтерв'ю Зеленський, зокрема, розповів про своє ставлення до Арсена Авакова і, чи буде він співпрацювати з ним далі.

– Такого як ви немає, безперечно. Наступне питання: ви спілкуєтеся з главою МВС Арсеном Аваковим?

– Так, іноді.

– Як часто?

– Ну, чесно, до останніх трьох-чотирьох тижнів фактично не спілкувався. Пару раз в житті. Тема мого дуже серйозного спілкування пов'язана з безпекою. На жаль, не тільки моєю, а й з безпекою моєї сім'ї.

– Вам надходять погрози?

– Так.

– Як вам Арсен Аваков? Ви готові з ним співпрацювати? Політичний союз сформувати?

– Дивіться, мені поки рано говорити про якісь політичні союзи. Правда. Зараз, я вважаю, що, чесно кажучи, поліція і охоронна фірма – ось це ті дві структури, які реально контролюють безпеку моєї сім'ї. І я їм дуже вдячний. І це зараз не смішно, не жарти, не домисли. Ви самі бачили всі ці історії зі Службою безпеки. Я розумію, що в Службі безпеки повно супер-фахівців, повно нормальних людей. Але є різні люди, як скрізь. Тому всьому цьому протистояти я один не здатний.