Генпрокурор України Юрій Луценко назвав нове прізвище підозрюваного у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк, яку 31 липня облили сірчаною кислотою. За версією слідства, саме помічник депутата Херсонської облради Олексій Левін був замовником вбивства Гандзюк.

Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів народний депутат Мустафа Найєм.

На його думку, якщо генеральний прокурор Юрій Луценко подає висунення підозри Олексію Левіну, це означає, що він взагалі не розуміється на тому, що відбувається в області. Левін – це кримінальний авторитет, який разом зі своїм батьком вже дуже багато років вбивали людей, тобто були серійними вбивцями.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Чому голову Херсонської облдержадміністрації досі не допитали? Адже сама Катерина Гандзюк сказала Генпрокурору, що до замаху на неї причетне керівництво області. Чому тоді батько Левіна, який також є кримінальним авторитетом і продовжує займатися вирубкою лісів, проти яких виступала Гандзюк, досі не покараний? Я думаю, що своїми словами Юрій Луценко натякав замовнику втекти,
– зауважив Найєм.

Я думаю, що він намагається і далі піаритись, але вони почали робити хоча б щось. Особисто я ставлюся до слів Луценка дуже обережно. Кожен раз, як він щось гучно говорить означає, що зараз піар, а потім – подивимось,– сказав народний депутат.

Варто зазначити,  Левін давно відомий, як кримінальний авторитет. Крім того, він входить у відому в Херсонській області банду Москал. Як і його батько (Теж Олексій Москаленко. – Ред.) він відбував тюремний термін за серію вбивств.

– Загальна кількість доведених убивств – 15 осіб. Левін достроково вийшов за законом Савченко, але у нас є підозри, чи було це обгрунтовано, – зазначив Юрій Луценко.

Левін вийшов на свободу в червні 2016 року. Після чого став помічником депутата облради Миколи Ставицького, який знаходиться у близькому оточенні глави обласної ради Владислава Мангера.

Окрім того, Найєм висловився, щодо закону, який запропонували депутати Верховної Ради про накладання санкцій на ЗМІ нардеп припустив, що цей законопроект не втілиться в життя.

"Депутатам варто було б зрозуміти, що парламенти бувають різні. Завтра вони підуть і буде зовсім інша більшість. Чи готовий тоді Порошенко втратити свої телеканали або ж вплив на них", – зауважив Найєм.