Мережа вибухнула від досить неочікуваного і шокуючого відео.

В Телеграм-каналах знову засвітився, але в не найкращому вигляді Олексій Гончаренко.

На відео, яке опублікував в Тікток користувач під ніком @Alex Bondik, було взято зі стріму Гончаренка в соціальній мережі, який проводили з нардепом.

На відео дуже чітко видно, що нардеп вдягнений в темно-синю сорочку і… і спідню білизну, тобто знизу нардеп вирішив окрім неї не вдягати одяг. Що дуже здивувало користувачів та викликало активні коментарі під самим відео та під дописами в Телеграмі, де публікували даний ролик.

Користувачі соціальних мереж, котрі подивились уривок відео в коментарях почали писати, що нардеп нетверезий. Так як зазвичай він дуже активно відповідає, просуваючи свої інтереси та думку. А тут на питання жінки, що спілкувалась в ефірі з нардепом: «Чи знаєте ви, про те що відбувається зараз із хлопцями які проходили лікування після поранення …» у відповідь на що, не дочекавшись кінця запитання, Гончаренко почав просто безконтрольно кивати головою.

А потім, коли жінка продовжила говорити до мовчазного нардепа, той, певно, побачив своє відображення у камері та прикрив все-таки свою білизну руками. Але, як ми бачимо, запізно. Інтернет все пам’ятає.

Тож дане відео почало ширитись не тільки Тіктоком а й Телеграмом, де пабліки почали висміювати нардепа за такий вигляд та поведінку.

Так ось до прикладу в телеграм-каналі «Джокер», під розміщеною публікацією з даним відеороликом про Гончаренка, люди почали активно коментувати поведінку та вигляд нардепа.

«Гордість Порошенка!»
«Ну, не підняв камеру, з ким не буває. Проте у сорочці»
«Який бренд трусів»

«В трусах він, а соромно мені» – і ще безліч подібних коментарів.

Проте відповідь Гончаренка не забарилась.

На своїй сторінці в Телеграм, нардеп виклав відеозвернення, де зазначив, що Офіс Президента зацікавився його трусами і, що по всім телеграм-помийкам пішло «п’яний Гончаренко в трусах». Проте, як запевнив представник партії Порошенка, він не був нетверезим, а просто був невиспаним через обстріли столиці, що тривали декілька ночей поспіль.

«Про труси – каюсь, але напевно краще що в трусах, а не без» – зазначив нардеп.

То може краще просто виходити на спілкування зі своєю аудиторією одягнутим? До чого тут «без чогось». Загалом дуже дивна ситуація вийшла.

Натомість, в мережі почали ширити інформацію про те, що нардепа бачили випиваючим в “AL FRESCO”. Підтвердження від Гончаренка та коментарів на дану інформацію поки що немає.