Сьогодні від голови партії «Слуга Народу» Олександра Корнієнко всі дізналися, що стрімкому втіленню реформ заважає відверто повільний темп розгляду будь-яких законопроєктів, що виникає в першу чергу через законодавчий спам опозиції. А керівництво парламенту, на його думку, повинно мати політичну волю, аби боротися з цим явищем.

«Ми обіцяли виборцям стрімкі реформи. Проте зараз політичні опоненти дорікають, що ми йдемо в тому ж темпі, що й попередній парламент. Проаналізувавши причини, ми виявили, що по кілька місяців «застрягаємо» в розгляді законопроєктів через поправковий спам. Ми з вами багато разів обговорювали, як цього позбутися, але щоразу упиралися в те, що в керівництва парламенту не має на це політичної волі», – сказав Олександр Корнієнко.

На сайті політсили ж конкретизують, даючи краще розуміння про що саме говорить Олександр Корнієнко:

“Парламент досі не почав виконання рекомендацій місії Європейського парламенту під головуванням Пета Кокса щодо внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради. Зокрема, щодо роботи апарату та припинення законодавчого спаму. Ця місія працювала в Україні ще в 2015-2016 роках”.