Росіяни поширюють інформацію про те, нібито захопили село Кринки на лівому березі Дніпра. Однак це є фейком, оскільки над населеним пунктом висить синьо-жовтий прапор.

Аналітики з групи Deep State, які уважно стежать за ситуацією на фронті, опублікували фотографії з українським прапором над Кринками. Крім того, вони висміяли російського генерала Михайла Теплинського, який відповідає за цей напрямок. 

Окупанти у своїй пропаганді стверджують постійно, що Кринки перебувають під їх контролем і вони всіх відкинули за Дніпро. Але бійці 36-ї ОБрМП так не вважають. І тепер український прапор милує око наших військових і наперекір всій російській пропаганді буде муляти окупантам. А генерал Теплинський так і залишиться нереалізованим невдахою,
– поіронізували аналітики.

Проте, у Deep State додали: тривають жорсткі бої, тому ще зарано радіти.

На відео, яке розповсюдили аналітики, видно, що земля навколо прапора розірвана великими ворожими артилерійськими ударами.

«Ворог постійно підтягує резерви, намагається витіснити наших бійців, а також велику увагу зосереджує на переправі та правому березі», – зазначили в Deep State.

Речниця Сил оборони півдня Наталя Гуменюк у телемарафоні зауважила, що синьо-жовтий стяг свідчить про те, що Кринки належать до України, і Сили оборони відбивають атаки ворога. Серед росіян наростає невдоволення і внутрішній конфлікт через те, що командування не дозволяє використовувати автобронетехніку для підтримки штурмових груп. Тому тривають «м’ясні штурми» — поки що окупанти можуть собі це дозволити.