Представник Президента України в уряді Андрій Герус розповів про зниження цін на газ для населення на 6-7% з 1 липня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

За словами представника президентської команди, жителі України відчують зменшення ціни на газ на 6-7% при оплаті платіжок за червень 2019 року.

«Зараз досить сприятлива кон'юнктура ринку газу.  Вартість знижувалася, і є можливість прийняти відповідні рішення.  Президент ставить завдання шукати способи зниження тарифів, щоб такі рішення приймалися, як тільки з'являються відповідні можливості.  Також варто відзначити, що таке зниження ціни на газ ніяк суперечить домовленостям з Міжнародним валютним фондом », – пояснив Герус.

За словами Геруса, питання ціни на газ знаходиться на контролі у Володимира Зеленського.

«Ми дивимося, яким чином Президент може допомогти вирішувати тарифні питання в межах своєї компетенції або на політичному рівні.  І зараз одне з питань – допомогти НАК «Нафтогаз» закупити якомога більше палива в підземні сховища, щоб ми мали більше дешевого газу на майбутнє і могли спокійно пройти зиму навіть у ситуації, якщо його транзит через Україну припиниться », – розповів Герус.