Семен Семенченко

Спочатку я подумав що я щось наплутав і сьогодні не 8 березня, а перше квітня. Потім зрозумів що клініка триває…

Прошу допомогти ветеранам репостом їх заяви, пише Корупція.Інфо

Офіційна заява.

Про заборону на ввезення на територію Донецької області офіційно зареєстрованої зброї.

Начальник ГУ Нацполиции Донецької області зробив заяву про те, що він “забороняє ввезення офіційно зареєстрованої зброї у Донецьку область”. На думку начальника Донецької поліції така зброя повинна бути здана йому на зберігання, в іншому випадку громадянам України буде заборонено в’їзд на територію області.

Популярне: ТЕРМІНОВО! У Києві розстріляли Mercedes: водій загинув, двоє дітей у лікарні

Штаб блокади торгівлі з окупантами хоче нагадати державному службовцю Аброськину зміст ст. 19 Конституції України. “Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”.

Обмеження прав громадян, якi введені за бажанням начальника Нацполиции в Донецькій області – є незаконними, отже виконуватися Штабом не будуть. У разі якщо державний службовець Аброськін вирішив жити не за Законом, а за “поняттями” , Штаб рекомендує йому змінити місце роботи і приєднатися до його колишніх колег у т. зв. ДНР або у окупованому Севастополі. У вільній Україні такого не буде.