Михайло Подоляк дав реакцію в своєму  Facebook на відеозвернення Оксани Марченко, яке стало відповіддю на запровадження проти неї санкцій. За словами радника голови Офісу Президента, відео повне “ненависті, погроз та злоби”.

Окрім цього, як стверджував Подоляк, у відео є “абсолютне нерозуміння, в якій країні й в який час вони живуть”.

Радник голови Офісу Президента звернув увагу, що відео Марченко було схоже за стилістикою на “класичну російську п’ятихвилинку ненависті”. І, якщо для сучасної Росі подібний формат точно заходить, то для України – ні.

«Це була бездоганна трьоххвилинна квінтесенція всього того, чому Медведчук – чужорідне для України й взагалі для сучасних людських цінностей. І, чому Медведчук може існувати тільки в сірих кримінальних анклавах, де сивочолі брехуни вічно стогнуть про “патріотизм”»,– підкреслив Подоляк.

Він пояснив, що відео Марченко – це “точно не про політику, не про конкурентний політичний процес”, а навпаки – про свій власний страх.

“Про категоричне небажання чути правду про себе. Про небажання відмовлятися від тих же сірих і кримінальних схем, в основі яких кров, пущена російськими партнерами за проєктом “Л/ДНР”, – написав радник голови ОП.

Подоляк також зазначив, що Марченко опублікувала своє відеозвернення в річницю розстрілу активістів на Майдані. Це, на його думку, феноменальне потрапляння в цільову аудиторію, щоб відполірувати ненависть до власного сімейства.

Наприкінці Подоляк підсумував, що реакція Медведчука та Марченко доводить, що “санкції є надзвичайно важливими для відновлення психічного здоров’я країни”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо застосування санкцій проти Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко, та ще шести фізичних осіб і 19 юридичних.

«Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – мовиться в указі, оприлюдненому Офісом президента.

Санкції запроваджено на три роки.

Вони передбачають:

  • блокування активів
  • обмеження торговельних операцій
  • зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань
  • заборону на виведення капіталу з країни
  • анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, зокрема, анулювання чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.