Феєричний успіх Юлії Тимошенко! Ця стара спільниця Володимира Путіна знову зайшла в відпрацювання російської пропаганди.

Про це пише телеграм-канал “Телекошмар”

“Ось один з вельми специфічних московських пропагандистів жене агітацію Тимошенко проти Нафтогазу. В який момент це відбувається? Якраз тоді, коли Нафтогаз і всі-всі-всі намагаються обіграти Газпром в ситуації на газовому ринку Європи. І тут бац – Тимошенко. Причому де вона це наговорила? На телеканалах, що працюють в парі на найщедріше серце Донбасу. У Ахметов-ТВ є таке дивне пакетне відпрацювання: якщо персонаж з’являється на Україні-24 в теплій ванні, то і на телеканалі Наш з’явиться в ті ж дні. Так і сталося з Тимошенко. Роки йдуть, а ця хихикаюча пристіжка до Путіна не змінює своєї гри на Газпром”, – пишуть там.

Відзначимо, що йдеться про заяву Тимошенко в ефірі телеканалу “НАШ”. Вона сказала, що Європейський газ – це найбільший обман, тому що Україна завжди користувалась російським.

Окрім того, Тимошенко впевнена що енергетична криза, в якій Україна опинилася напередодні опалювального сезону, насправді є рукотворною, і є наслідком корупційної змови. Виправляти ситуацію треба негайно, але для цього потрібна політична воля та бажання діяти в інтересах людей.

Вона нагадала про план конкретних дій із виведення країни з енергетичної пастки, представлений «Батьківщиною».

«Ми бачимо, що влада не може впоратися з ситуацією самотужки, але вона може хоча б скористатися нашими пропозиціями. Було б бажання», – зазначила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» підкреслила, що представники монобільшості блокують навіть створення парламентської слідчої комісії, яка мала з’ясувати, хто з посадовців винен у створенні штучного дефіциту газу.

«У парламенті зареєстрована ТСК, і всі фракції, крім «Слуги народу», її підтримали. Її мета – розібратися, хто не закачав газ у сховища влітку і куди поділися 2 мільярди доларів, які були на рахунках НАК «Нафтогаз». Є конкретні прізвища державних чиновників, які зробили так, що країна штучно опинилася в кризі. Винні мають понести відповідальність, бо якщо за це ніхто не відповість, це буде означати, що цих людей покривають», – вважає лідер «Батьківщини».

Тимошенко обурилася тим, що навіть в нинішніх критичних умовах влада намагається не допомогти людям, а стягнути з них більше, використовуючи шахрайські схеми. Зокрема, завищуються норми споживання газу для тих людей, чиї будинки не обладнані лічильниками, а газова суміш, що подається до осель, часто не відповідає стандартам якості.

Як бачимо, Юлія Володимирівна продовжує піаритись на газові темі. Навіть попри те, що влада намагається втримати тарифи на місці та заспокоїти населення. До прикладу, на днях ррезидент Володимир Зеленський запевняє, що в Україні достатньо запасів газу для споживачів.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю телеканалу ICTV

“Хочу всіх заспокоїти. Вважаю, багато важливих, предметних, а найважливіше, що своєчасних дій зробив уряд, зробила влада.

На сьогодні достатньо газу для суспільства, достатньо газу для споживачів за дуже нормальними цінами, порівняно з європейськими цінами”, = сказав президент.

Зеленський зазначив, що, якби влада не втрутилася в цю ситуацію, ціна на газ для населення була б “як мінімум 50 гривень”, тоді як зараз – близько 8 гривень.

Коментуючи репліку ведучого про те, що кілька міст уже запровадили надзвичайний стан в енергетиці, Зеленський підкреслив, що опалювальний сезон – це відповідальність і центральної, і місцевої влади.

“Тому ми підписали меморандум, в якому є дві головні речі, НАК Нафтогаз і центральна влада гарантує дві речі: конкретну стабільну ціну і стабільний обсяг. Далі є технічні питання, юридичні питання і політичні питання деяких представників місцевої влади. Все це, я впевнений, буде врегульовано. У будь-якому випадку, це буде нормальна ціна”, – запевнив Зеленський.