Телеканал “Прямий” повідомляє, що Петро Порошенко став їх ОФІЦІЙНИМ власником. Мабуть, у Петра Олексійовича на тлі анонсів завтрашнього засідання РНБО і чуток здали нерви, і він вирішив розкритися.

Про це повідомляє телеграм-канал Клименко тайм.

“Нагадаємо, що знову ж таки офіційно Порошенко ще в червні 2019 (мабуть, не знав чого чекати від Зеленського) отримав опціон (право на першочергове придбання) телеканалу “Прямий” в разі його продажу.

“Фунт” Макеєнка вже не потрібен, гетьман тепер сам буде рулити своїм розпалюючим смітником.

Розрахунок простий – проти Макеєнка санкції можна було ввести без проблем. А ось проти Порошенка – проблемніше”, – мовиться у повідомленні каналу.

Також журналісти пишуть, що тепер цікаво як Петро Олексійович тепер буде пояснювати появу у себе на каналі представників “ОПЗЖ”. До цього ж це був типу не його канал. І можна було говорити про плюралізм думок і так далі.

А як тепер? Це ж не просто його ідеологічні вороги, це, за словами самого ж Порошенка, “агенти Кремля” і таке інше! Він всіх в цьому так довго переконував в кожному виступі, де згадував “ОПЗЖ”! Чи представникам “Оппоплатформи” тепер різко перекриють доступ на канал?Взагалі здається нам, що ті, хто зараз говорять про продуманість кроків Порошенко, йому переоцінюють. І весь цей галас і чутки навколо засідання РНБО були якраз для того, щоб Порошенко почав метушитися, – підсумував канал.

“Влада дозволила Порошенку переоформити на себе вкрадені і відмиті в офшорах гроші телеканалу Прямий. В рамках цієї справи за нашою заявою в Люксембурзі було заарештовано 32 мільйони євро організованої злочинної групи Порошенко-Макеєнко. Тепер головний державний і військовий злочинець легалізував угоду і в черговому кримінальному провадженні і вийшов сухим з води, із збереженими активами і врятованим майном. “- заявив відомий юрист Андрій Портнов коментуючи цю ситуацію.

Варто зазначити, що раніше міністр культури Олександр Ткаченко оцінив можливість закриття телеканалів, пов’язаних з п’ятим президентом України Петром Порошенком.

Питання пролунало в контексті санкцій проти телеканалів 112 України, NewsOne і ZIK.

«Є така деталь з приводу інформаційних каналів. Не тільки по Прямому, а по багатьох інформаційних каналах в Україні. У всіх трьох „медведчуківських“ каналів відсоток реклами був півтора-менше 2%. На всіх інших комерційних каналах рівень заповнюваності рекламою в дозволених слотах — 80−85%», — пояснив Ткаченко в інтерв’ю ВВС Україна.

Він зазначив, що це говорить про класичний політичний інструмент.

«І якщо це так, і це не для грошей, тому що реклами немає, я б подумав над тим, яким чином державі регулювати взагалі існування такої кількості інформаційних каналів», — додав міністр.

На пряме питання, що буде з Прямим, який пов’язують з Порошенком, він відповів: «Ну, хай буде собі Прямий».

Говорячи про 5 канал, яким володіє колишній президент, Ткаченко пожартував: «Він же п’ятий елемент».

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО про персональні спеціальні економічні та інших обмежувальні заходи (санкції) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112 Україна, NewsOne, ZIK, які пов’язують з кумом президента РФ, нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.