З’явилася реакція заступника Офісу президента Олега Татарова на плани директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника заарештувати його. Відповідний пост він опублікував в своєму Telegram-каналі у вівторок, 22 грудня.

Татаров назвав справу проти себе “помстою” і заявив, що воно “закінчиться нічим”. За його словами, у Ситник зводить і ним особисті рахунки.

“Директор НАБУ Ситник заявив, що ініціює мій арешт. Хочу повідомити визнаному винним у корупції чиновнику, який загрався, що його PR-акція закінчиться так само, як вся його попередня діяльність – нічим. Чи не буде і не може бути ніякого арешту за повністю сфальсифікованими кримінальним провадженням, де немає жодного факту чи доказу.

І ще раз нагадую, що це справа – особиста помста чиновника, який не має ні морального, ні юридичного права очолювати НАБУ і давно повинен бути звільнений у зв’язку з доведеними фактами корупції “, – написав Татаров.

Відзначимо, раніше ми повідомляли про те, що Національне антикорупційне бюро України проситиме в суді для заступника глави Офісу президента Олега Татарова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Про це заявив в інтерв’ю “Настоящее время” директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

“НАБУ ініціює арешт з можливістю внесення застави, але яке рішення прийме прокурор я не знаю” , – сказав директор НАБУ.

Відзначимо, що на початку грудня НАБУ заявило про відкриття нової справи проти колишнього власника компанії “Укрбуд” Максима Микита. При цьому відомство намагалося приєднати до цієї справи і Татарова, прізвище якого фігурувало в листуванні з менеджерами компанії “Укрбуд”, де обговорювалося проведення експертизи. Після чого Татаров зажадав, щоб Ситник публічно спростував звинувачення в його причетності до справи “Укрбуду”.

У п’ятницю, 18 грудня, в.о. керівника САП Максим Грищук підписав підозра Олегу Татарову. У понеділок, 21 грудня, Татаров прийшов в НАБУ для отримання підозри.