“Тіло було знайдено в оточенні свічок …”: Сатаністи принесли в жертву матір шістьох дітей, влаштувавши звірячий ритуал

08/05/2018     Автор: Ігор Нагорний
“Тіло було знайдено в оточенні свічок …”: Сатаністи принесли в жертву матір шістьох дітей, влаштувавши звірячий ритуал

Тіло 41-річної жінки було знайдено в покинутому будинку в оточенні свічок та іншої ритуальної атрибутики, передає Корупція.Інфо.

Тіло Глорії Торрес було знайдено в покинутому будинку в невеликому селі на півдні Гондурасу. Труп лежав у чорній туніці, навколо нього стояло чотири свічки, а на обох долонях жертви було вирізано по зірці. Крім того, загиблій було завдано удару ножем в живіт

Популярне: «Липовий дипломом, крадіжка грошей у інвалідів і заміжжя проти волі матері»: Що насправді приховує перша леді України

На стіні перед тілом Глорії висів перевернутий дерев'яний хрест, на якому було видряпано "Договір 2018". Поліція знайшла на місці злочину ще одне послання: "За силу, яку дала мені тьма, сьогодні я прийшов, щоб віддати мою душу". Місцеві жителі розповіли, як з покинутої будівлі виходили п'ятеро осіб, одягнені в чорні шати.

Глорія пропала з дому рано вранці, коли пішла за покупками. Її тіло знайшли пізніше в той же день. 42-річна жінка виховувала шістьох дітей, старшому з яких було 22 роки, молодшому – чотири.