Головний редактор тижневика "Дзеркало тижня" Юлія Мостова в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону розповіла про свої стосунки з лідером "Батьківщини" Юлією Тимошенко.

Мостова назвала свої відносини з українським політиком "складною історією".

"Починали ми з війни. Сильної війни. Ми особливо в розрахунок Тимошенко не брали – ми воювали з Лазаренком … З Юлею було непросто. Тут є дуже багато особистого. Особистого не тільки мого, а, в першу чергу, її … були такі обставини, що, мені здається, я за неї відповідала по-людськи … вона не людина. Вона була людиною. І я любила в ній ці залишки, але вона вже не людина ", – розповіла Мостова.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто зазначити, що Юлія Мостова також розповіла в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону і про те що президент України Петро Порошенко здатний на прийняття сміливих рішень, але до сих пір залишається людиною без принципів.

"Я написала про нього свого часу, що на його політичному рентгені немає кісток … Це означає, що у цієї людини немає принципів. У нього є сміливість. Він може робити кроки, приймати рішення, але зустрічна жадібність це усуває", – сказала Мостова.