На думку політика, глава держави задіяв чорний піар проти неї. Дніпро в годину пік встав у заторах, бо було перекрите середмістя через приїзд Тимошенко. Всі під'їзди до площі Героїв Майдану були заблоковані екіпажами патрульної поліції. Там нардеп Юлія Тимошенко представляла свою стратегію.

На мітингу  зібрався натовп, під’їзди до площі перекрили на прохання організаторів мітингу. 

Напередодні візиту колишньої дніпрянки у місті з’явилися плакати провокативного змісту, а у соцмережах – інформація про роздачу грошей та продуктових наборів для тих, хто прийде на мітинг. Все це Тимошенко назвала провокацією з боку президента Петра Порошенка. Тим паче, що за її словами, метою приїзду був не мітинг, а святкування сторіччя Дніпропетровського університету, де вона колись навчалася. 

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Я приїхала на свою рідну землю, в Дніпро. І мета мого приїзду – привітати свою альма-матер, дніпровський університет, славну наукову школу, зі сторіччям її народження. І сьогодні я розпочала свій день якраз з того, щоб відвідати цей день народження нашого рідного дніпровського університету. Я мала можливість поспілкуватися з професорами, доцентами, викладачами, студентами. І це було дуже-дуже зворушливо", – запевнила лідер "Батьківщини". 

Окрім того, Тимошенко, вже після зборів у Дніпрі, під час спілкування із шахтарями та регресниками в місті Павлограді, зробила емоційну заяву.

За словами лідера «Батьківщини», вугільна галузь завжди буде для неї пріоритетною.

«Вугільна галузь для мене завжди була нашою українською енергетичною незалежністю. І коли розповідають, що вугільна галузь нікому не потрібна, то мене це дивує. Адже ці люди не розуміють, яке золото в нас практично під ногами. У моїх особистих стратегіях (як прем'єр-міністра колись, як кандидата в президенти зараз) вугільна галузь завжди стояла, стоїть і стоятиме як провідна галузь України», – наголосила Голова партії, відповідаючи на запитання гірників щодо майбутнього вітчизняних шахт.

 Тимошенко обурена непрофесійним управлінням державою та тим, що Україна, яка має запаси вугілля, імпортує його з інших країн і, по суті, «знищує власні копальні».

Політик запевнила, що приділятиме галузі «стільки уваги та ресурсів, скільки треба, щоб і вона розвивалась, і Україна була енергетично незалежною».

Юлія Тимошенко подякувала шахтарям за віддану працю і закликала «дочекатися приходу нової влади, яка поставить вугільну галузь на ноги».Ф