Дональд Трамп повідомив, що у вівторок, 21 березня, його заарештує американська влада. Таке відчуття, що цю дурну естафету розхитати суспільство Трампу передали з Кишинева, чесне слово.

Трамп написав повідомлення в соціальній мережі Truth Social: він закликає своїх прихильників протестувати після того, як відбудеться його арешт. Колишній президент США повідомив, що про майбутній арешт йому стало відомо завдяки витокам із прокуратури. За його словами, рішення про арешт ухвалив «корумпований та неймовірно політизований офіс окружного прокурора Манхеттена». І це говорить людина, яка колись володіла конкурсом “Міс Всесвіт”, де й досі є місце для учасників з болотів.

Насправді, генеральний прокурор штату Нью-Йорк веде розслідування щодо Трампа у зв’язку з виплатою грошей за замовчування скандалу колишній порноакторці Стормі Деніелс. За її словами, ще у 2006 році у неї був сексуальний контакт із Трампом.

Колишній адвокат президента США Майкл Коен чотири роки тому вже заявив Конгресу, що він заплатив 130 000 доларів Деніелс від імені Трампа, щоб вона не розповідала публічно про свій роман із ним. Колишній президент США та його адвокати визнають факт виплати, але заперечують, що Трамп мав якесь відношення до актриси. Шановні, то для чого тоді просто так розсипатись президентськими грошима?

Цього тижня Деніелс дала свідчення проти Трампа. Колегія присяжних вирішує, чи звинувачувати у справі. Американські ЗМІ очікують, що це станеться найближчими днями. У такому разі Трамп стане першим колишнім президентом США, якому буде звинувачено у передбачуваному злочині.