Юлія Тимошенко вимагає відставки міністра соціальної політики Андрія Реви. 

Днями міністр соціальної політики Рева, в інтерв'ю ВВС, назвав жителів так званих «ЛДНР» – «мерзотою», згодом непереконливо намагаючись вдавати, що журналісти його невірно зрозуміли.

Є такий різновид можновладної недорікуватості та невігластва, що за певних умов перетворюється на загрозу державним інтересам. І це саме той випадок. Бо висловлювання міністра – це вже не особиста дурість, а позиція офіційної урядової структури. Структури, що за своїми повноваженнями покликана захищати громадян України та дбати про їхні інтереси.

 Згаданий міністр і раніше відзначився різноманітними розмовними «перлами», але його останні оцінки переходять будь-які моральні межі. У народі кажуть: «Що в тверезого на умі, те в п'яного на язиці». У цьому випадку: те, що на умі у влади, – на язиці у Реви.

Це вже не «обмовка», це злочин проти Української держави, за який треба карати.

 Я хочу нагадати горе-міністру та владі загалом, що в так званих «ЛДНР» живуть насамперед ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, які стали заручниками і полоненими у власному домі. Вони потребують нашого захисту, нашої допомоги, нашого розуміння. Вони часом обдурені, введені в оману, але вони – українці! І це той імператив, від якого ми не можемо відступати ні на крок!

Якщо ми хочемо повернути Донбас та Крим, то маємо насамперед думати про людей, які там живуть. Бо Україна – це не просто територія на карті, як написано на рекламних бордах безпосереднього керівника міністра Реви, прем'єр-міністра Гройсмана. Україна – це українці, з їхніми проблемами, негараздами, болем та благаннями про допомогу.

 Я вимагаю негайної відставки міністра Реви з посади, – заявляє Тимошенко.