Завершити війну на території Донбасу поки що немає можливості. Таку думку висловив в блозі український музикант, лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук.

«Той український політик, кандидат в президенти або громадський діяч, який заявляє, що знає, як швидко закінчити війну на сході України, – чи бреше, або лукавить», – висловив свою думку чоловік.

При цьому він зазначив, що поки що єдиним способом, який може зупинити війну, є визнання свого програшу і, як наслідок, втрату частини незалежності країни.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Саме рішення про припинення військових дій повністю залежить від тих осіб, які «цю війну режисирують», – вважає чоловік, підкреслюючи, що такими особами виступають влади РФ.

«Ніяких інших причин, крім отримання політичного контролю над Україною, у них немає. Це випливає з одного неприємного, але очевидного факту: велика частина політичної еліти Росії так чи інакше не визнає самого факту існування України як повноцінного, незалежної, суверенної держави », – додає Вакарчук у своєму блозі.

Сам артист впевнений, що країну не залишать в спокої ніколи і українці тому не можуть зупинити військові дії, що відбуваються зараз.

«Не приведи Господи від яструбів-псевдопатріотів, які з криками «Слава Україні» вражають списами на телебаченні, при цьому розпорошуючи оборонні замовлення і крадучи військові бюджети ночами. Покарання для таких повинно бути втричі суворіше, ніж для «звичайних» корупціонерів, бо вони крадуть життя наших воїнів. І боронь нас Боже від голубів-псевдомиротворців, які пропонують завершити війну за один день. Неважливо, де: в сауні, на риболовлі чи на футболі. Їх слова не менше небезпечні, ніж дії злодіїв. Вони крадуть у нас реальність. А втеча від реальності наближає нас до прірви», – заявив він.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що український співак і ймовірний кандидат в президенти Святослав Вакарчук прокоментував введення воєнного стану на території держави. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
 
Вакарчук застеріг від використання загрози Україні у власних цілях.

«Закликаю всіх учасників політичного процесу не використовувати реальну загрозу безпеці України у власних політичних цілях. Тільки продемонструвавши спільну позицію, ми зможемо вимагати такої ж згуртованості від усього світу. Зараз, як ніколи, час для єдності! », – заявив артист.