У середу, 23 листопада, стало відомо, що в Росії спалахують пожежі. В Сонячногірську загорівся хостел з мігрантами, а в центрі Москви палала резиденція посла Алжира. 

У хостелі зберігалась величезна кількість дизельного палива. Вогонь охопив площу понад тисячу квадратних метрів і продовжує поширюватися. Існує небезпека не тільки пошкодження даху, а й внутрішньої частини будівлі. У хостелі проживали мігранти – в одному номері могли жити до 22 осіб і невідомо, чи дотримувалися вони правил протипожежної безпеки. Усього звідти врятувалися 311 людей. 

В центрі Москви через коротке замикання спалахнула триповерхова резиденція посла Алжиру. Вулиця Спиридонівка, на якій стався інцидент, перекрита та заповнена пожежними машинами і “швидкими”. Людей, які перебували у будівлі резиденції, вивели із будівлі до прибуття пожежників. Інформації щодо постраждалих немає.

Напередодні, пожежа виникла і в селі Козинка у Бєлгородській області. Цей населений пункт розташований на самому кордоні з Україною. Там загорілися цистерни з дизельним пальним. Місцева влада сказала, що пожежа виникла буцімто на території ферми. Традиційно, у всьому звинуватили ЗСУ.

Окупанти намагалися обстріляли Харків, але ракета не долетіла й влучила у Бєлгород. Місцевий губернатор повідомив про роботу “легендарної бєлгородської ППО”. Без світла у Бєлгороді залишилися і наступні дні. Росіяни заявили про “прильоти” по лініях електропередач.