Скоро президентські вибори в Україні і на сьогоднішній день у нас є три потенційні кандидати на другий тур.

Гордон закликав Зеленського посилити безпеку: "серйозно подумайте про вашу охорону"

Журналіст Дмитро Гордон звернувся до всіх політиків, які заявили про свою участь у президентських виборах, зокрема до Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка і Володимира Зеленського, посилити охорону, щоб запобігти спроби замаху на їх життя.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Відео зі зверненням журналіст опублікував на своєму YouTube-каналі.

"Скоро президентські вибори в Україні і на сьогоднішній день у нас є три потенційні кандидати на другий тур – це Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Володимир Зеленський''. 

Хочу ще раз до них звернутися, а також до інших кандидатів які збираються зареєструватися кандидатом у президенти України: зараз, коли час дуже нестабільний їм потрібно серйозно подумати про власну охорону", – сказав Гордон.

Гордон пригадав недавнє інтерв'ю поета Юрія Рибчинського, де він зауважив, що чотирьох людей, які потенційно могли стати хорошими президентами – вбили.

"Було вбито голову Нацбанку України в 1992–1993 роках Вадима Гетьмана, убито лідера "Народного Руху України В'ячеслава Чорновола, убито гендиректора "Укрзалізниці", міністра транспорту і зв'язку Георгія Кирпу насправді наклав на себе руки і міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка (за офіційною версією, наклав на себе руки, двічі вистріливши собі у голову"), який, по-моєму, був би дуже хорошим президентом під час війни. 

Їх було вбито, але ми досі не знаємо, хто замовник. І може бути один із таких сценаріїв (ти ж знаєш, те, що я кажу, потім збувається): можуть убити Юлію Тимошенко і приписати це команді Порошенка, може бути навпаки… може бути замах на президента, його може бути вбито або отруєно… Ми це вже проходили", – зазначив Рибчинський.

Додамо, що сам український поет, драматург, народний артист України Юрій Рибчинський заявив, що підтримав би шоумена Володимира Зеленського в разі його висунення у президенти України.

"Якщо Володя Зеленський дійсно піде, я б безкоштовно почав працювати на те, щоб така людина стала президентом", – заявив він.