У приміщенні мерії Енергодару Запорізької області розвісили плакати "Томос для України" із зображенням потенційного кандидата на президентських виборах Петра Порошенка. 

Про це повідомляють спостерігачі "Опори".

За роз'ясненням активісти звернулися до міського голови Павла Музики, однак його на той час не було на робочому місці. Його перший заступник Ігор Кудря відмовився щось коментувати.

Аналогічний плакат спостерігачі зафіксували в міському Палаці культури "Сучасник". Керівник комунального закладу Володимир Фалілєєв розповів, що агітаційний матеріал розмістив за вимогою мерії.

В "Опорі" нагадують: згідно законом "Про вибори Президента України" забороняється використання приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування для проведення передвиборної агітації. 

Також забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях, зокрема підприємств, установ і організацій державної та комунальної форм власності.

Додамо, що філософ Ігор Лосєв заявив, що президент дає поганий приклад класичного підкупу.

Петро Порошенко 19 січня подарував мешканцям села Скраглівка на Житомирщині хокейні ключки і шоломи. "У справжніх хокеїстів має бути гарне екіпірування", – написав він. При цьому люди стоять без ковзанів.

Проблема у тому, що зараз всі кандидати у президенти ведуть дрібний підкуп. За це нікого ніколи не карали, не карають і напевно не будуть карати.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Такі речі — неприпустимі. Якщо хочеш щось подарувати, є 5 років між виборами. Даруй, будь ласка. Ні, у всіх "дари волхвів" починаються тільки перед виборами. Шкода, що президент дає такий поганий приклад класичного підкупу.

Ніяких подарунків виборцям взагалі не повинно бути. Бо це не інакше, як хабар.

На превеликий жаль, на цих виборах жодного порядку немає.

Ніхто з діючих гравців не зацікавлений, щоб порядок був. Усі хочуть порушувати закон, вирішувати питання за рахунок корупційних схем. Знову маємо вибори без виборів, прихід до влади елементарно нечесних людей. Яким глибоко наплювати на закон. Ніхто не хоче показувати приклад поваги до закону. Тому будемо і далі в цій калюжі — кожні вибори і знову неподобства, – підсумував він.