Володимир Зеленський закликав Володимира Путіна зустрітись на будь-якій території Донбасу. Водночас очільник Кремля покликав Зеленського до Москви. Така зустріч недопустима і зовсім несерйозна.

За словами першого президента України Леоніда Кравчука, не варто забувати про агресію Росії та питання, задля якого і планується зустріч.

“Їхати Зеленському в Москву на побачення з Путіним, який організував агресію проти України і не хоче цього визнати – це несерйозно”, – заявив Кравчук.

Він наголошє, що організація такого роду подій розпочинається не з вибору місця проведення, а з формування порядку денного.

“Якщо в порядку денному не буде питання досягнення миру на Донбасі та виведення з України російських окупантів – зустріч відбутися не може ніде”, – сказав Кравчук.

“Тоді виникає питання – що обговорювати?”, – наголосив перший президент України.

Він пояснив, що в України та Росії не може бути жодних двосторонніх відносин. “Які двосторонні відносини можуть бути з окупантом, яка веде війну проти України і загрожує розширенням війни? Якщо ми підемо на такі умови – це означає, що не поважаємо самі себе”, – підсумував Кравчук.

Нагадаємо, що через загострення на Донбасі Зеленський звернувся до Путіна. Він запропонував очільнику Кремля “зустрітись у будь-якій точці українського Донбасу, де йде війна”.

Водночас Путін порадив Зеленському говорити з лідерами бойовиків. У такий спосіб Росія ще раз показує, що нібито не має жодного стосунку до війни.

Путін також додав, що про розвиток двосторонніх відносин “Україна – Росія” президенти можуть поговорити, якщо Зеленський приїде у Москву.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.