Глава Офісу президента України Андрій Єрмак в ефірі на телеканалі “Україна 24” розповів про візит президента Володимира Зеленського в Туреччину.

“Ви знаєте, що сьогодні проходить засідання 9-ї українсько-турецької стратегічної ради. Саме в ці хвилини проходить зустріч тет-а-тет президента Зеленського і президента Ердогана. Дуже широкий спектр питань, які вони розглядають, безумовно, вони будуть говорити і про ситуацію на Донбасі, і про Кримську платформу, і про двостороннє співробітництво. Після закінчення зустрічі почнеться засідання ради, у нас дуже велика делегація, яка представляє практично всі галузі і економічні, і військові, насичена програма, дуже хороший візит, ми вже відчуваємо, як нас тепло приймають. Ми відчуваємо підтримку Туреччини весь час, думаю, сьогодні буде підписано низку важливих документів”, – повідомив він.

Єрмак також прокоментував телефонну розмову президентів Росії і Туреччини Володимира Путіна і Реджепа Ердогана, яка відбулася напередодні візиту Зеленського:

“Я не знаю подробиць цієї розмови, але я думаю, що у президентів буде можливість поговорити і на цю тему. Думаю, що незалежно від будь-яких розмов Туреччина є стратегічним партнером, який повністю підтримує наш суверенітет і територіальну цілісність, виступає за зупинку війни на Донбасі, повернення наших територій і деокупацію Криму”.

Також додамо, що просто зараз президент України Володимир Зеленський, який перебуває з робочим візитом у Туреччині, розпочав зустріч із Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом.

Після прильоту до Стамбула разом з першою леді Оленою Зеленською Глава Української держави прибув до резиденції Президента Турецької Республіки – палацу Хубер, де його зустрів Реджеп Таїп Ердоган.

Президенти України й Туреччини привітали один одного та пройшли до місця проведення зустрічі віч-на-віч.

Членів офіційної делегації України зустрів міністр закордонних справ Турецької Республіки Мевлют Чавушоглу.