У народної депутатки від “Європейської Солідарності” Софії Федини помер батько.

Про це Софія Федина повідомила у Facebook.

“У мене помер тато… Федина Роман Йосифович, син о. Йосифа Федини. Помоліться за його душу… Про парастас і чин похорону повідомлю пізніше”, – написала Софія Федина.

Колеги Софії і просто не байдужі українці висловлюють свої співчуття у коментарях.

“Прийміть співчуття Вам та вашим рідним. Царство небесне татові, Вiчна пам’ять царство небесне!!, Прийми співчуття. Любов і пам‘ять – єдина розрада, Вічна і світла пам’ять. Хай Господь оселить його душу, де праведні спочивають.Щирі співчуття”.

Нагадаємо, Галицький районний суд міста Львова 27 жовтня розгляне справу, у якій фігурують народний депутат від “ЄС” Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій.

Про це свідчать відповідні дані на сайті суду.

Зокрема, зазначається, що розгляд цієї справи призначено на 10:30.

Справу має розглядати суддя Ірина Волоско.

Як повідомлялося, слідчі центрального апарату ДБР наприкінці листопада 2019 року направили на погодження до Генпрокуратури проєкт повідомлення про підозру народному депутату Софії Федині та волонтеру Марусі Звіробій. Справу порушено за фактом їхніх висловлювань на адресу Президента Володимира Зеленського 26 жовтня 2019 року.

10 березня 2020 року Печерський райсуд обрав Федині запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

12 травня Федина поінформувала, що ДБР надало документ, що досудове слідство у справі, де фігурує вона і волонтер Маруся Звіробій, завершено.