Після того, як артист Володимир Зеленський заявив про бажання боротися за крісло президента України, в мережі активно заговорили про його дружину – потенційну першу леді України.

 

Олена Зеленська народилася в Кривому Розі в 1975 році, в дівоцтві вона носила прізвище Кияшко.

Володимир з майбутньою дружиною вчилися в одній школі в паралельних класах, але не були знайомі один з одним. Спілкуватися вони почали лише після того, як закінчили школу, поступили в різні ВНЗ і випадково зустрілися на вулиці.

Олена з червоним дипломом закінчила будівельний факультет Криворізького технічного університету, але ніколи не працювала за фахом. Зате раніше Олена допомагала команді «Квартал-95» писати тексти для виступів.

Олена розповідає про якості Володимира, які допомогли йому підкорити її. Дружина шоумена розповіла, що з ним не засумуєш, що він – інтелігентний, порядний і при цьому дуже дотепна людина.

До весілля Володимир і Олена зустрічалися 8 років. Цікаво, що зробити пропозицію руки і серця шоумена наштовхнув перегляд мелодрами в кінотеатрі.

Володимир і Олена створили щасливу родину. І сам шоумен неодноразово зізнавався, що сім'я для нього – це найдорожче і найважливіше.

У подружжя Зеленських двоє дітей: дочка Олександра, яка народилася в 2008 році, і син Кирило, який народився в 2013 році.

Одного разу в інтерв'ю Володимир Зеленський зізнався, що дружина для нього – справжній друг, він їй дуже довіряє, і саме вона має величезний вплив на прийняття ним важливих рішень.

«Сім'я – це унікальна історія. Я ні на що не готовий, щоб їх втратити », – каже Зеленський.