Чиновник вимагав 4 тис. доларів за підробку документів на землю.

У Миколаєві під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 52 тис. Грн затримали працівника державного підприємства "Миколаївське лісове господарство". Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області, пише Корупція Інфо з посиланням на 112.ua.

Зазначені кошти зловмисник отримав в якості "авансу" від жителя міста Миколаєва за вплив щодо позитивного вирішення питання про надання документів про неналежність земельної ділянки до земель лісового фонду України.

Всього чиновник вимагав 4 тисячі доларів США. Він затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

З огляду на те, що зазначена особа є громадянином Російської Федерації, місцевою прокуратурою, відповідно до вимог Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року повідомлено Генеральне консульство РФ про його затримання.

Зараз вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) і обрання щодо нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою .

Досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.