Наразі зусилля України спрямовані на те, щоб припинити війну на Донбасі і смерті українських воїнів. Однак Крим не може стати ціною за мир в Україні.

Повернення Криму – безспірна частина нашої національної ідеї. Про це сказав Володимир Зеленський під час свого виступу на форумі Age of Crimea 2020.

“Тиждень складається із семи днів, планета Земля – кругла, а Крим – це Україна. Наше суспільство може сперечатись щодо дуже багатьох питань. Але це не викликає жодних сварок чи сумнівів, тут українці на 100 відсотків єдині”, – наголосив президент.

Зеленський наголосив, що теперішня влада зробить те, чтого не вдалося попередній – “над Кримом знову замайорів український прапор”.

“Сьогодні ми робимо все можливе, аби припинити війну на Донбасі і не втрачати щодня наших найкращих українців, на це направленні всі наші зусилля. Та це не означає, що Крим знімається з повістки чи може стати ціною для миру на Донбасі, миру в Україні,” – сказав глава держави.

Додамо, Володимир Зеленський підпише указ, за яким 26 лютого стане Днем спротиву Криму російській окупації. Адже саме в цей день 6 років тому перед будівлею Верховної Ради Криму пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України.