Урядом затверджено план заходів з реалізації концепції реалізації проєкт “Президентський університет”. Відповідно до плану 1 жовтня 2023 року в університеті має розпочатися освітній процес.

Також передбачено, що до кінця цього року МОН спільно з Мінекономіки мають підготувати концепцію науково-технологічного парку зі спеціальним правовим режимом, що діятиме при Президентському університеті.

Згідно з планом заходів виконання будівельних робіт першої черги будівництва, отримання акта готовності об’єкта до експлуатації, введення в експлуатацію навчально-лабораторного корпусу й апарт-готелю для студентів та викладачів заплановано до 1 жовтня 2023 року.

Формування адміністрації Президентського університету та підготовка статутних документів відбуватиметься протягом 2022 року.

До січня 2022 року заплановано сформувати перелік освітньо-наукових напрямів функціонування Президентського університету й робочих груп за напрямами підготовки, а також підготувати перелік навчально-наукових лабораторій, планів їх оснащення та складання кошторисів.

Розроблення умов залучення фахівців на посади наукових і науково-педагогічних працівників Президентського університету та правил проведення конкурсу відбуватиметься до грудня 2022 року.

Проведення конкурсу на посади наукових і науково-педагогічних працівників Президентського університету заплановано здійснити до травня 2023 року.

У 2024-2025 роках триватиме будівництво й введення в експлуатацію другої та третьої черг об’єктів навчально-лабораторного корпусу, апарт-готелю для студентів і викладачів.

Завершити будівництво об’єктів Президентського університету планується в жовтні 2025 року.

У середу, 11 серпня, Кабінет міністрів затвердив суму на будівництво президентського університету. Про це стало відомо під час засідання уряду.
На проєктні та будівельно-монтажні роботи у 2021 році витратять 70, 01 млн гривень.

При цьому загальну вартість будівництва університету поки не вказують.

31 травня під час форуму “Україна 30. Освіта і наука” Володимир Зеленський анонсував створення в Україні президентського “університету майбутнього”, орієнтованого на комп’ютерні, інформаційні та медичні спеціалізації.

Навчальний процес в президентському університеті повинен початися з 1 вересня 2023 року.

За словами Зеленського, до викладання в університеті будуть запрошувати найкращих українських фахівців. Також в навчальний процес будуть залучені іноземні викладачі та експерти.