Петро Порошенко кілька разів відвідав Австрію за осінь, щоб провести переговори з Фірташем щодо майбутнього союзу проти Зеленського. Про це повідомляє Телеграм-канал Сплетница.

Екс-Президент почав збирати навколо себе коаліцію прозахідних політиків, яким обіцяє посади та преференції, якщо йому допоможуть поміняти владу.

Порошенко мріє знову стати Президентом України та для цього готовий злити інтереси країни під олігархів, а Заходу обіцяє продовжити медичну та енергетичну реформу.

Журналіст Захід Нет Василь Ресевич стверджує, що про звʼязок Петра Порошенка та Віталія Кличка з розпорядником грошей Путіна в Україні та українським олігархом Дмитром Фірташем і говорити не доводиться.

Оскільки все зафіксовано в протоколі австрійського суду, де Фірташ на слуханнях заявив, що під час зустрічі у Відні вони розподілили ролі між Кличком та Порошенком. Фірташ переконав Кличка обмежитися посадою мера Києва, а Порошенкові відкрив пряму дорогу в президенти. Тоді він чітко сказав, що весь його медіаресурс, який складався з десяти телевізійних каналів, працюватиме на Порошенка. Так Владімір Путін «благословив» Петра Порошенка на трон.

Крім своєї дружби з Фірташем, Порошенко вже навіть не приховує тісний зв’язок з Рінатом Ахметовим. Наприклад, після анонсу, що він, Бойко та Притула виступатимуть на шоу Савіка Шустера на телеканалі Україна 24, це тріо глядачі навіть прозвали іронічно – БПП.

Таємниці депутата пишуть, що Шустер запросив обговорювати вагнергейт у студію Порошенка, Яценюка та Притулу. Рінат Леонідович від безвиході починає вкладати гроші в істеричних мужико-баб, які програли київські вибори. Сумно.

Телеграм-канал Коридор ОП повідомляє, що Петро Олексійович на ефірі у Шустера вчора побив рекорд по брехні. Якщо вірити його словам, то виходить, що він прямий Олександр Македонський якийсь.

Він каже що наказав про настання ВІДРАЗУ після того, як став Президентом.

Петре Олексійовичу, ви стали президентом 7 червня. 20 червня ви видали наказ про одностороннє припинення вогню, на тиждень. За цей тиждень гинули наші бійці, і навіть був збитий один гелікоптер. Потім ви продовжили припинення вогню ще на 3 дні, і лише 1 липня, після того, як ви отримали перші протести та мітинги – то видали наказ про настання.

2.Міста звільняли бійці, екіпіровані волонтерами, яким пожертвували гроші прості українці.

Говорячи про звільнення Слов’янська чомусь забуваєте сказати – що було здано Донецьк.

3.І найголовніше, коли на фронті трапилася важка ситуація, війська були виснажені, резервів не біло, техніки не вистачало як повітря – ви зібрали сотні одиниць техніки на парад, а бійці на передовій пересувалися маршрутками.

Політолог Юрій Романенко зазначає у своєму тг-каналі, що Свобода слова – дуже не веселе шоу.

Сумне шоу Шустера. У студії сумні хлопці з розпилювання 2014-2019. Усі сумують. Багато хто спить. Я думаю, що Шустеру треба роздавати перед передачею простирадла, щоб гості після неї повільно повзли на цвинтар, щоб не створювати паніку перед російським агресором.

На Телеграм-каналі Телекошмар прокоментували виступ Сивочолого на каналі Ахметова так:

Увімкнув Савіка Шустера. Відразу ж потрапив на те, як волелюбний ведучий і редакція з власної доброї волі, що ніяк не залежить від інтересів шанованого Ріната Леонідовича, втричі на Ахметов-ТВ включили нікому не потрібного Арсенія Яценюка. Вимкнув Савелія Шустера. Сам нехай гуде з Яценюком, телеглядачі для цього точно не потрібні.