Депутата від “Слуги народу” Валерія Колюха підловили в залі Верховної Ради на тому, як він бронював готель для майбутнього відпочинку. Серед варіантів була Домініканська Республіка й апартаменти за $6750.

Це відбулося під час засідання парламенту 15 грудня, пише “Цензор.НЕТ” і публікує відповідні фото.

На кадрах видно листування парламентаря у телефоні. Йому написали, що бронювання в одному з готелів зросло до “6750 уже” (доларів, понад 187 тис. грн. – Ред.).

“Ого”, – здивувався “слуга”.

Очевидно, йшлося про п’ятизірковий готель “Catalonia Bavaro Beach” у Домініканській Республіці, адже посилання саме на нього скинули нардепу у месенджер.

“Валєра, вибираємо… Вам бронювати?.. Єгипет зростає теж”, – написали йому, на що Колюх відповів “бронюйте”.

Довідка: Валерій Колюх є главою підкомітету з питань науки та інновацій комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій. В парламент він пройшов в 92-му окрузі на Київщині.

Колюх має дві вищі освіти. Він закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка (“Політологія”) й аспірантуру на кафедрі політичних наук. Крім цього, опанував спеціальність “Правознавство” в Київському університеті права НАН України. “Слуга” є доктором політичних наук, професором кафедри політичних наук КНУ ім. Т. Шевченка.

Колюх був одним із 77 “слуг”, які днями провалили голосування за земельну децентралізацію Зеленського. Йдеться про законопроєкт №2194 щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції земельних відносин.

Нагадаємо, не так давно народного депутата від партії “Слуга народу” Анатолія Драбовського помітили за надсиланням еротичного відео своєму однопартійцю Олегу Тарасову під час перерви в засіданні Верховної Ради.

А одружений народний депутат від партії “Слуга народу” Олег Семінський під час засідання ВРУ листувався, ймовірно, зі своєю коханкою – помічницею Катериною Демченко.

Депутата від президентської партії “Слуга народу” Євгена Петруняка зловили на перегляді Раді фото оголеної дівчини.