“Платити по-новому”: оприлюднено суму шаленої зарплати, яку буде отримувати новий в.о. глави “Укрзалізниці”, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ці слова шокували українців: Гройсман жорстко прокоментував вибухи на складах під Вінницею

Кабінет Міністрів України затвердив контракт з виконуючим обов’язки голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгеном Кравцовим.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 27 вересня без обговорення

Згідно з умовами контракту, Кравцову визначена щомісячна заробітна плата в розмірі 500,2 тисяч гривень.

У разі виконання членом правління товариства обов’язків голови правління, йому щомісяця нараховується винагорода в розмірі 714,6 тисяч гривень. Таким чином, його загальний дохід може становити понад 1,2 мільйона гривень.

Також Кравцову буде нараховуватися квартальна премія, яка не може перевищувати трьох посадових окладів, і передбачена річна премія, яка не може перевищувати 24 посадових оклади.

Такі премії не нараховуються, згідно з контрактом: у разі відсутності прибутку за аналізований період; наявності простроченої заборгованості перед бюджетом; збільшення розміру боргів із зарплати; невиконанні рішень вищого органу управління ПАТ, наглядової ради.

Таким чином, без урахування матеріальної допомоги та надбавок за стаж і звання, у разі виконання всіх вимог контракту, Кравцов за рік зможе заробити на посаді члена правління 24 млн грн, в.о. голови правління – 32,5 млн грн.