8 грудня представників команди очільниці Офісу генерального прокурора Ірини Венедіктової викликали на засідання антикорупційного комітету Верховної Ради, щоб ті прозвітували про стан розслідування важливих і резонансних справ.

Про це сама глава ОГП повідимала на своїх сторінках в соціальних мережах.

“Напередодні Міжнародного дня боротьби із корупцією неочікувано для Офісу ГП, ми отримали запрошення на засідання антикорупційного комітету ВР України з метою поінформувати про стан важливих і резонансних справ. Знаю, що прокурори готуються і обов’язково нададуть відповіді на всі питання депутатів. Хочу подякувати членам комітету за проявлену послідовну позицію. Одна із справ — гучна справа Роттердам+. Розслідувалась більше трьох років — чиновники, бізнесмени і депутати заплатили високу ціну просто за факт розслідування цієї справи. Суспільство очікує результат. Парламент має право знати і відповідно реагувати на результати важливих для суспільства справ”, — зазначила Ірина Венедіктова.

Напередодні
Міжнародного дня боротьби із корупцією неочікувано для Офісу ГП, ми отримали запрошення на засідання…

Опубликовано Ириной Венедиктовой Понедельник, 7 декабря 2020 г.

На тлі цієї новини не можна не згадати про те, що нещодавно український лідер Володимир Зеленський дав генпрокурорці Ірині Венедіктовій час до кінця 2020 року, щоб та показала результат – кроки у сторону “посадок” корупціонерів.

“Якщо зараз діючий генпрокурор, новий генпрокурор, якщо вона — це вона, жінка, професійна жінка — якщо вона до кінця року не покаже свого результату, їй я дам таку саму відповідь”.

Глава держави згадав про те, що колишні керівники правоохоронних органів, зокрема антикорупційних “нікого не посадили”.

“Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію, пів року — дуже замало. Але повинні бути кроки, ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми пообіцяли, що будуть посадки. Ми це обіцяли”, — заявив президент.

Окрім того, Володимир Зеленський згадав, що, призначаючи колишнього генпрокурора Руслана Рябошапку, він говорив йому, що через пів року буде вимагати “реальний результат”. Коментуючи репліку інтерв’юера, що 6 місяців – короткий термін, український лідер відповів, що “немає часу”.