В Україні місцеві вибори можуть перенести на наступний рік. Принаймні, таку інформацію повідомляє телеграм-канал “Резидент”.

“Наше джерело в ОП розповіло, що всередині Офісу Президента з’явилися група, яка пропонує Президенту перенести місцеві вибори на 2021 рік за умови продовження карантину до липня-серпня місяця. В таких умовах організувати виборчий процес буде складно, а здійснити зміни в Конституцію буде простіше з перенесенням виборів. Андрій Єрмак запропонував при таких обставинах поєднати вибори на Донбасі і місцеві навесні-восени 2021 року що дасть Зеленському та партії Слуга Народу можливість заявляти про досягнення миру в Україні “, – говориться в повідомленні каналу.

Раніше вже повідомлялося, що зараз у “Слуги народу” різко падає рейтинг і виграти місцеві вибори буде майже нездійсненним завданням.

“Закрита соціологія продемонструвала слабкі шанси кандидатів від Слуги народу перемогти у діючих мерів Києва, Харкова, Одеси та Львова. Ось чому стратегія Офісу Президента буде постійно змінюватися у відношення цих міст виходячи з домовленостей з політичними групами впливу. Кількість кримінальних справ дозволяє вплинути на будь-якого з діючих мерів, але важливе завдання сформувати громадську думку в цих містах, що влада діє виходячи із законів, а не усуває політичних конкурентів. Щодо можливостей Геннадія Труханова в Офісі Президента обізнані добре, як і про його здібності «домовитися» з будь-якою владою за допомогою земельних ділянок під забудову Одеси “, – йдеться в повідомленні того ж” Резидента “.